אם אנחנו עדיין לא מכירים ...

קוראים לי עידן וולר. הבעלים של חברת הייעוץ העסקי Cobra Consulting ומייסד מועדון ה-100K. 

הקמתי כאן בארץ פס יצור אנושי ליזמי 100k. הכוונה ליזמים שעושים 100,000 שקל רווח בחודש. אמיתי. אני לא מדבר על מחזור מכירות, אני מדבר על 100k רווח לכיס.

עכשיו תראה, להגיע ל-100K בחודש לא קורה ‘סתם ככה’. כדי לשדרג את עצמך כיזם בביזנס וליהכנס ‘למוד’ סקיילינג אגרסיבית, אתה חייב לפתח מאסטרי בשלושה ‘מאני סקילס’. אלה מיומנויות כסף שגורמות לכל גלגלי השיניים בביזנס להסתובב ולפלוט בצד השני הון כבד, מוניטין ותהילה.

שלושת ה'מאני סקילס' ל-₪100,000:

1) אתה חייב לפתח מאסטרי בהפיכת מילים לכסף

זאת היכולת להפוך מילים לכסף. למכור להמונים בעזרת המילים שאתה כותב. הרמה הכי נמוכה של המיומנות הזאת נקראת ‘כתיבה שיווקית’ או ‘קופירייטינג’… אבל את זה נשאיר לחברות מיתוג בזבזניות ולעצמאיים קוטפי כותנה. אם אתה רוצה לעשות 100k? הפיכת מילים לכסף זו מיומנות שמאפשרת לך ללחוץ על הטריגרים הזוחליים של המוח האנושי, לנצל פסיכולוגיית השפעה ושכנוע בכתב כדי לגרום להם לשלוף את האשראי ולקנות דווקא ממך. בטח אם אתה רוצה לעשות את זה באונליין! 

 

אני בניתי את עצמי דרך המיומנות הזאת כבר מ-2014 ועד היום עוד לא נתקלתי ‘במאני סקיל’ יותר מתגמלת מהיכולת להפוך מילים לכסף. מכיר אישית עשרות יזמים ותלמידים שבנו אימפריות ענק בעזרת היכולת הזאת בלבד.

2) אתה חייב לפתח מאסטרי בביזנס

כדי להגיע לרמה של 100k רווח בחודש, אתה חייב להבין ביזנס ולא רק להיות ‘סוס’ עבודה. יש הבדל קריטי בין סיסטם של ביזנס שעושה 10k בחודש, לבין סיסטם של ביזנס שמייצר לבעלים שלו 100k רווח בחודש. זה מגרש משחקים אחר לחלוטין. 

כדי לעלות על רכבת ההרים המופלאה שנקראת ‘צמיחה אגרסיבית’, אתה חייב להכיר את החוקים הלא כתובים של הביזנס… לחבר לעצמך ערוצי רווח חדשים ולרוץ על תוכנית תקיפה שמכריחיה אותך לצמוח פי 2, פי 3, פי 5 ואפילו פי 10 ממה שאתה עושה היום. ואז? לעשות 100,000 רווח לכיס כל חודש… זאת רק ההתחלה.

3) אתה חייב לפתח מאסטרי במרקטינג

האינטרנט חילק את הקלפים מחדש. הוא מאפשר לכל אחד לצמוח ‘מלמטה’ ישירות אל הכסף הגדול ולמנף את הביזנס שלו בעזרת מכונת מכירות שפועלת 24/7. 

אבל תזהר! היכולת לייצר ציקלון קבוע של אנשים שמכירים אותך, אוהבים אותך ומתים לפרגן לך עם האשראי היא מסוכנת. היא יכולה להקריס עסקים אם אין להם תשתיות מספיק חזקות כדי לטפל בכמות הפניות והלקוחות החדשים. 

מצד שני אם היית צריך לקחת משכנתא ולהשכיב מיליון וחצי שקל בשביל השקעה כלשהי… הייתי ממליץ לך לשים אותם על מרקטינג. זה הערוץ עם ה-ROI, כלומר החזר השקעה, הכי גבוהה שיש. במיוחד באונליין. מספרים כמו 2500% החזר השקעה הם לא נדירים. זה אומר שעל כל 100 שקל שהשקעת, קיבלת 25,000 שקל בחזרה. אתה מכיר ערוץ השקעה טוב יותר מאשר לפתח מאסטרי במרקטינג? אני לא.

כשיש לך את שלושתם?

מזל טוב! עשית את זה והגעת לשערי ה-100k. אבל אם חשבת שהמסלול שלך נגמר כאן… להפך! רק התחלת לשחק. עלית על רכבת ההרים המופלאה שנקראת ‘סקיילינג אגרסיבי’ בביזנס, ומכאן אנחנו יכולים לצאת לתקוף ולעשות משהו אפילו גדול יותר יחד. אבל קודם… נביא אותך ל-100k שלך, נוריד את חבל התלייה הכלכלי מהצוואר ונכניס אותך ליד המרגש הבא – ה-10M.

אנשים אמיתיים תוצאות אמיתיות

רן סיבוני, יועץ עסקי, מאסטרקלאס בצמיחה אגרסיבית, 125k רווח

מיכל עגני, מטפלת זוגית ומלווה מטפלות, השתלת הקינג של ערוצי הרווח בביזנס, 124K רווח